Dane pochodzą z Katalogu Firm Meblowych www.FirmyMeblowe.pl

Moderna Meble
Ulica: Nowogrodzka 151B
Kod: 18400
Województwo: podlaskie
Miasto: Łomża
Tel. komórkowy: 503042088
Faks: 0862162259
Adres WWW: www.modernameble.pl
Opis:
   Firma Moderna Meble jest własnością grupy PPHU „D.K.B.S INVESTMENTS POLSKA ‘’ Sp.zo.o. istnieje na rynku od 2005 roku. to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w projektowaniu oraz produkcji mebli kuchennych, biurowych, szaf i garderób oraz innych mebli wykonywanych pod indywidualne projekty.

Oferta:
Nasze wyroby dzięki szerokiemu wzornictwu łączą w sobie formy współczesne i tradycyjne, przy równoczesnym zastosowaniu nowych technologii mamy możliwość aranżacji każdego wnętrza. Atrakcyjna cena w połączeniu z dobrą jakością, szybka realizacja zamówień, profesjonalna obsługa i dbałość o interesy klienta to zalety naszej firmy.

Każdy stworzony przez nas mebel to proces rozpoczynający się od założeń projektowych (wizyta u klienta) a następnie poprzez komputerową wizualizacje aż do gotowych mebli. Dzięki komputerowej symulacji osiągamy możliwie najlepszy-optymalny pod względem wyglądu i funkcjonalności, uwzględniający gust klienta, dlatego jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać meble do każdego wnętrza. Nasze meble projektujemy i wykonujemy tak aby klient miał pełną satysfakcje a meble służyły przez wiele lat.


© 2005 - 2018 FirmyMeblowe.pl