Firmy meblowe - meble Biznes Oferty .pl - ogłoszenia biznesowe w działach tematycznych: współpraca, poszukiwane, nadwyżki,
inwestycje, sprzedam biznes - zamieść ofertę »
Zamieszczaj oferty biznesowe na BiznesOferty.pl
 Jesteś w: Firmy Meblowe.pl / Meble / Szafy / KOMANDOR
Katalog Firm Dodaj firmę Edytuj wpis Pomoc Regulamin
 Katalog firm Odi.pl
 Trzymaj się z mocnymi
 dołącz do nas swoją firmę
 www.odi.pl
 BUDOWNICTWO
 Katalog firm budowlanych
 Materiały, usługi budowlane
 www.FirmyBudowlane.pl
          Przeszukaj Katalog Firm Meblowych
Wpisz słowo: Wybierz województwo:
Szukaj: 

KOMANDOR

Opis firmy:
  Nasza firma, Komandor Wielkopolska S.A. Oddział w Zielonej Górze, jest częścią Koncernu Komandor będącego od 13 lat liderem w branży systemów drzwi przesuwanych i zabudowy wnęk. Zadaniem naszego Oddziału jest przede wszystkim obsługa Klientów z województwa lubuskiego poprzez Autoryzowaną Sieć Sprzedaży. Proponujemy Państwu kompleksową obsługę dotyczącą wyposażenia wnętrz w systemy drzwi przesuwanych. Oferujemy profesjonalną obsługę od momentu bezpłatnego pomiaru, przez fachowe doradztwo i bezpłatny projekt komputerowy, po końcowy montaż zamówionej przez Państwa szafy, gaderoby, czy wnęki z drzwiami przesuwanymi. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych jak i Klientów instytucjonalnych. Posiadamy także specjalną ofertę dla Hoteli. Każdą z tych ofert staramy się zawsze dostosowywać do rosnących wymagań rynku, ale przede wszystkim do Państwa indywidualnych potrzeb. Taka elastycznosć w dostosowywaniu naszych produktów do Państwa potrzeb jest możliwa m.in. dzięki autorskiemu programowi komputerowemu firmy Komandor S.A. Program ten umożliwia szybkie i wygodne projektowanie oraz składanie zamówień, a także daje Państwu przejrzystość i gwarancję jednakowych cen we wszystkich naszych autoryzowanych punktach sprzedaży.Chcilibyśmy zwrócić także uwagę na fakt, że tylko w naszych Salonach Firmowych i u naszych Autoryzowanych Dealerów mogą Państwo zamówić oryginalne systemy drzwi przesuwanych KOMANDOR ze wszystkimi korzyściami jakie to za sobą niesie. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej, a przez to do dokładniejszego poznania naszych produktów. Mamy nadzieję, że przekona to Państwa do naszej firmy, a przynajmniej zachęci do skorzystania z usługi bezpłatnego pomiaru i konsultacji z naszym Doradcą.
Ofeta firmy:
Oferujemy 8% rabatu do końca 2006 roku oraz atrakcyjne kredyty bez oprocentowania i z możliwością odroczenia spłaty
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Zapraszamy do naszych salonów w Zielonej Górze: Galeria Handlowa AUCHAN(tel. 068 320 30 10)-czynna pn-nd w godz. 9.00-21.00 oraz Pasaż TESCO(tel. 068 323 00 22)-czynna pn-nd w godz. 10.00-21.00. Dzwoniąc pod podane numery, podczas wizyty w salonie lub poprzez naszą stronę internetową można zamówić całkowicie BEZPŁATNY POMIAR.

- drzwi przesuwne
- drzwi uchylne
- zabudowy wnęk
- garderoby
- meble biurowe
- meble hotelowe
- meble na zamówienie
Firma również w dziale:
Zabudowy, Komody i kredensy, Listwy i profile wykończeniowe
Kontakt:
Ulica: Lotników 12
Miasto: Zielona Góra
Kod: 65-138
Województwo: lubuskie
Telefon: (0-68)451 99 55
Faks: (0-68)451 99 56
Liczba wizyt: 4539 wersja do wydruku >
Zainteresowała Cię oferta firmy KOMANDOR?
Zapytaj o szczegóły. Wiadomość zostanie wysłana na e-mail firmy.
Imię (nazwisko):
E-mail*:

Wiadomość*:
< cofnij
Kontakt | Reklama | Linki 2005 - 2024 © FirmyMeblowe.pl
Katalog Firm | Agencje reklamowe
...